Mamice.info
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za trudnice i mamice
 
PrijemLatest imagesPristupiRegistruj se

 

 Auto sediste

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Snezana
Big mamma
Big mamma
Snezana


Broj poruka : 362
Godina : 42
Lokacija : Zrenjanin
Zanimanje : Mama na kvadrat
Reputacija : 0
Datum upisa : 24.08.2008

Auto sediste Empty
PočaljiNaslov: Auto sediste   Auto sediste Icon_minitime24/8/2008, 18:27

Koje auto sediste koristite za vase dete
Kako ste zadovoljni sa njim?
Oce li da sedi u njemu bez problema ili svaki put kad treba da se smestite u isto vodite rat?
Nazad na vrh Ići dole
sexy mamma
Big mamma
Big mamma
sexy mamma


Broj poruka : 403
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Zanimanje : Novinar
Reputacija : 0
Datum upisa : 23.08.2008

Auto sediste Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto sediste   Auto sediste Icon_minitime24/8/2008, 18:28

Ja sam dobila neko pijacarsko, nije nizasta..ali Natalija sedi u njemu i voli ga..Prakticno je, moze da se fiksira, dete vidi napolju sta se desava, mada ja nisam htela takvo, ali ajde sad..
Nazad na vrh Ići dole
crvenkapa
Extra član
Extra član
crvenkapa


Broj poruka : 196
Godina : 38
Lokacija : zrenjanin
Zanimanje : mama
Reputacija : 0
Datum upisa : 24.08.2008

Auto sediste Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto sediste   Auto sediste Icon_minitime24/8/2008, 19:47

mi smo povoljno kupili preko oglasa u Novom Sadu chicco-vo sediste,moze da se podesi samo na polulezece ili da se ljulja,nisam ni ja takvo htela al ajde mama me je castila,al me nervira jer ne mogu da ga vezem za sediste vec samo tako bez veze stoji,jednom prilikom dok sam se vozila sa majom jedan konj mi izlazi rekverc iz autoperionice i ja zakocim(nisam brzo vozila jer ne volim brzu voznju),maja sletela sa sedista,ne bukvalno al sva sreca da je stavim nazad pa bude izmdju 2 prednja sedista da mogu da je nadgledam i eventualno dodam nesto,ona je samo sletela izmedju i svidelo joj se jer je mogla sve da vidi dok sam ja onom ....... sve po spisku,tresla sam se koliko sam pobesnela,pa da se nesto nedaj boze desilo,mislim da bi mu u momentu glavu odrubila....
Nazad na vrh Ići dole
http://mojih5minuta.activebb.net/forum.htm
Milica
Aktivni član
Aktivni član
Milica


Broj poruka : 91
Godina : 40
Lokacija : ostrvo
Reputacija : 0
Datum upisa : 24.08.2008

Auto sediste Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto sediste   Auto sediste Icon_minitime26/8/2008, 01:11

Mi smo za velicinu 1 uzeli travel sistem- kolica sa sedistem i svom mogucom opremom. Evo kako izgleda Mamas&Papas Primo Viagio samo sto je nase crveno (tata je fan Livepoul-a). Ono je do 13 kg ili 12-15 meseci. Posto samo ga po visini prerasli narucili smo Maxi Cosi Toby i posto nam ga teta nabavlja direktno od proizvodjaca po proizvodjackoj ceni ne smeta nam da na njega malo pricekamo!
Po zakonu je ovde obavezno da deca do 11god ili visine od 130cm budu u sedistu ili na booster seat-u jer nisu dovoljno visoka da bi ih zastitio obican kais sa sedista.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Auto sediste Empty
PočaljiNaslov: Re: Auto sediste   Auto sediste Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Auto sediste
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Auto sediste 0+

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Mamice.info :: Novorođenčad, bebe i deca do 6 godina :: Oprema, namestaj, garderoba i igračke-
Skoči na: