Forum za trudnice i mamice

PrijemPristupiRegistruj se

Share | 

Skola i ocene

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Snezana
Big mamma
Big mamma

Broj poruka : 362
Godina : 36
Zanimanje : Mama na kvadrat
Reputacija : 0
Datum upisa : 24.08.2008

PočaljiNaslov: Skola i ocene   24/8/2008, 18:17

Vole li vasa deca skolu?
Kakvi su djaci?
Koliko su vam bitne ocene vase dece u skoli?
Na koji nacin ih podsticete da im budu jos bolje?
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Skola i ocene   25/8/2008, 15:42

Mislim sta reci,ponekad mi se cini da voli skolu a ponekad da je ne voli,nisam sigurna ni ja sama, voli svoje drustvo(ima par izuzetaka)ali to su uglavnom deca ciji roditelji su okupirali uciteljicu,mislim dolaze u skolu i kad nije prijem roditelja,zivkaju je na mobilni,uvek su medju glavnima kada se nesto organizuje i znam da to druga deca bas i ne vole jer zna ponekad da napravi razliku izmedju dece koja se trude da se dokazu svojim znanjem a ne time sta im roditelji rade i koliko su oni aktivni.Inace je odlican djak,ima talenta za slikanje i za par radova je dobila i nagrade i prosle godine je imala tu cast da joj rad bude izlozen u Muzeju mesec dana na temu "Kad porastem bicu Leonarado",i sve je to sama postigla i izuzetno sam ponosna na nju.Slagala bih kad bih rekla da mi ocene nisu vazne ali mi je zaista vazno da ukapira ono za sta je dobila ocenu jer celo skolvanje je prati to sto sad rade i nicim posebno je ne podsticem da uci,imamo obicaj da kazemo da je to za njeno dobro i da smo mi nase skole zavrsili. study
Nazad na vrh Ići dole
Nikita
Moderator
Moderator

Broj poruka : 150
Godina : 37
Reputacija : 3
Datum upisa : 29.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Skola i ocene   2/9/2008, 03:25

Moj sin je sada krenuo u drugi razred i da kucnem u drvo za sada obozava da ide u skolu, voli da uci, da cita i upoznaje svet, za sada je stvarno super i volela bi iskreno da tako nastavi, mislim da je svaki roditelj ponosan na svoje dete i sebe naravno kada se vrati sa roditeljskog sastanka i pritom cuje samo lepe stvari. Uvek kazem -ko zna sta donosi sutra- i sve se to moze promeniti u danu, ali jako je bitno da dete stvori tu naviku, da mu se prica koliko ce biti bogat (pritom misleci na duhovno bogatstvo) ako bude ucio, citao, da ce to biti za njegovo dobro i bla, bla, bla... E sada uglavnom i bude nagradjen, bilo da to bude neka parica (posto njih jako voli hehe) ili nesto drugo sto u tom trenutku pozeli...

NE ZABORAVI BITI SRECAN!!!
Nazad na vrh Ići dole
Nikita
Moderator
Moderator

Broj poruka : 150
Godina : 37
Reputacija : 3
Datum upisa : 29.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Skola i ocene   5/9/2008, 15:51

Evo da se pohvalimo hehe posto u prvom razredu nije bilo ocenjivanja mi smo danas dobili prvu 5, ljubi ga majka dobio je i neku paricu za to...

NE ZABORAVI BITI SRECAN!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Skola i ocene   

Nazad na vrh Ići dole

Skola i ocene
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako da brze prodje vreme...