Mamice.info
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za trudnice i mamice
 
PrijemLatest imagesPristupiRegistruj se

 

 Dubak - steta ili korist?

Ići dole 
+3
SInCe
Sanja
Kimberly
7 posters
AutorPoruka
Kimberly
Site Admin
Site Admin
Kimberly


Broj poruka : 554
Godina : 42
Lokacija : My city
Zanimanje : IT
Drzava : Dubak - steta ili korist? Serbia10
Reputacija : 0
Datum upisa : 19.02.2008

Dubak - steta ili korist? Empty
PočaljiNaslov: Dubak - steta ili korist?   Dubak - steta ili korist? Icon_minitime6/4/2008, 14:25

Interesuje me vaše mišljenje o korišćenju ovih "pomagala". Da li je bolje ne stavljati dete u dubak?
Kažu da je od njega samo lakše roditeljima, a da deci opterećuje mišiće.
Da li vaše dete koristi (ili je već koristilo) dubak?
Šta su vam lekari rekli za to?
Nazad na vrh Ići dole
https://mamice.forum.st
Sanja
Moderator
Moderator
Sanja


Broj poruka : 39
Godina : 46
Lokacija : bg
Reputacija : 0
Datum upisa : 28.03.2008

Dubak - steta ili korist? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dubak - steta ili korist?   Dubak - steta ili korist? Icon_minitime6/4/2008, 23:52

Da koristio ga je Uros, a sad i Aleksa. Urosa sam stavila sa punih 9 meseci, a Aleksu sa 8. Kod Urosa nije bilo nikakvih problema, i smatram da uopste nije losa stvar. Meni je sigurniji u dubku, nego da ga ostavim na podu, pogotovo sto uveliko ustaje i hoda uz namestaj pa moze da padne
Nazad na vrh Ići dole
SInCe
Moderator
Moderator
SInCe


Broj poruka : 102
Godina : 42
Lokacija : BakIna KuCa
Zanimanje : Moja Kravica :)
Drzava : Dubak - steta ili korist? Bosnia11
Reputacija : 0
Datum upisa : 28.03.2008

Dubak - steta ili korist? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dubak - steta ili korist?   Dubak - steta ili korist? Icon_minitime22/4/2008, 13:19

Tijana je od 6.5 mjeseci u dubku, naravno ne precesto i predugo, tako, po nekih 10-ak min, cisto da zavrsim neki posao, jedem, ili odem na 'tajno mjesto' Wink Sve i svasta sam uradila i pokusala da joj onemogucim stajanje na nogicama, ali ona na kraju stavi svoje none na one sipkice sa strane i stoji Rolling Eyes Rolling Eyes I ja sam odustala, jer svejedno pokusava da se podigne, samo sto joj bas i ne ide hihihi .
Nazad na vrh Ići dole
http://www.naslovnastrana.com
Sans
Početnik
Početnik
avatar


Broj poruka : 21
Godina : 47
Lokacija : iza duge
Reputacija : 0
Datum upisa : 23.04.2008

Dubak - steta ili korist? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dubak - steta ili korist?   Dubak - steta ili korist? Icon_minitime23/4/2008, 14:38

Ja sam Mateju stavljala od osam meseci iako su lekari protiv. Prohodao je 5 dana pre prvog rodjendana i lepo i stabilno hoda, tako da ja ne vidim nikakve stete. A kao sto ste vec rekle, jedino tako sam uspevala da po nesto zavrsim u kuci.
Nazad na vrh Ići dole
sexy mamma
Big mamma
Big mamma
sexy mamma


Broj poruka : 403
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Zanimanje : Novinar
Reputacija : 0
Datum upisa : 23.08.2008

Dubak - steta ili korist? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dubak - steta ili korist?   Dubak - steta ili korist? Icon_minitime23/8/2008, 19:22

Ja svoje dete nisam stavljal u dubak..nigde nije zakasnila..kasnije je prihodala ali bar ne mislim o njegovoj stetnosti..
Nazad na vrh Ići dole
Milica
Aktivni član
Aktivni član
Milica


Broj poruka : 91
Godina : 40
Lokacija : ostrvo
Reputacija : 0
Datum upisa : 24.08.2008

Dubak - steta ili korist? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dubak - steta ili korist?   Dubak - steta ili korist? Icon_minitime24/8/2008, 00:37

Moje dete nikada nije bilo u dubku. Hodala je drzeci se za namestaj od 8 meseci, prohodala samostalno sa 9.5 i sada sa 11.5 super hoda. Protivnik asm njegove upotrebe.
Nazad na vrh Ići dole
crvenkapa
Extra član
Extra član
crvenkapa


Broj poruka : 196
Godina : 39
Lokacija : zrenjanin
Zanimanje : mama
Reputacija : 0
Datum upisa : 24.08.2008

Dubak - steta ili korist? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dubak - steta ili korist?   Dubak - steta ili korist? Icon_minitime25/8/2008, 20:01

koristili smo dubak,i obozavala ga je,dok jednog dana nije sama izasla iz njega i hodala bez dubka
Nazad na vrh Ići dole
http://mojih5minuta.activebb.net/forum.htm
Sponsored content





Dubak - steta ili korist? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dubak - steta ili korist?   Dubak - steta ili korist? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Dubak - steta ili korist?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Mamice.info :: Novorođenčad, bebe i deca do 6 godina :: Oprema, namestaj, garderoba i igračke-
Skoči na: