Mamice.info
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za trudnice i mamice
 
PrijemLatest imagesPristupiRegistruj se

 

 Koliko ostali postuju vasa pravila vaspitavanja?

Ići dole 
AutorPoruka
Snezana
Big mamma
Big mamma
Snezana


Broj poruka : 362
Godina : 42
Lokacija : Zrenjanin
Zanimanje : Mama na kvadrat
Reputacija : 0
Datum upisa : 24.08.2008

Koliko ostali postuju vasa pravila vaspitavanja? Empty
PočaljiNaslov: Koliko ostali postuju vasa pravila vaspitavanja?   Koliko ostali postuju vasa pravila vaspitavanja? Icon_minitime8/9/2008, 18:24

otvorih ovu temu iz razloga sto mislim da onaj nacin i nas stav vaspitanja tj nas roditelja vazi i trebalo bi da vazi i kod ostalih ukucana i da se isti pridrzavaju istog,i da vazi i da se nikako ne osstupa od datih pravila bilo gde da odete sa detetom ili bilo ko da je u negovoj blizini zajedno sa vama ili njim samim.

ja se toga pridrzavam,ono sto nesmeju kuci nesmeju nigde...ili ono sto ne rade kuci nece raditi ni kad su u gostima...nekd se desi i da je ono sto je njima dozvoljeno kod kuce,nije u fgostima pa se i moraju pridrzavati istog,dakle drugacije je jer stavovi se razlikuju,ali nema nekih velikih i dalekih odstupanja.

recimo kod moje mame se zna ono sto ja ne dozvoljavam nece im ni ona dati,i sl....postuje moje stavove kriterijume i pridrzava ih se,ako nesto nezna uvek me ita,retko ce bilo sta uraditi na svoju ruku,ili mu dozvoliti nesto a da ja prethodno ne odobrim,tako da sam sa strane njenog cuvanja mirna...nema bojazni da ce mi da tako kazem pokvariti decu...

ali slucaj sa mojom svekrvom je drugaciji,ona sve radi po njenom,kako ona misli da teba,stavovi i nacini vaspitavanja nam se totalno razlikuju,i ja nezelim tako da svoju decu odgajam sto sam joj i hiljadu puta rekla,ali ona opet tera po svom,dozvoljava mu da joj se i popne na glavuma kad je nemiran ili nestasan odma zna da kaze mama je kriva tako ga je vaspitala...e to me strasno nervira i vrlo retko dobije decu,u vrlo kratkom periodu,li i to iskoristi da nosi vodu na svoju vodenicu....

mislim da su roditelji tj majke prvenstveno te koje trebaju da vaspitaju dete naprave od njega coveka,uce ga onim sto one misle da je dobro za njega...brane mu ono sto misle da nije i sl....i mislim da ih se drugi prvenstveno ukucani trebaju pridrzavati jer tako se najlakse deca kvare i vrlo je moguce da onda mi/vi ispadate vestice,a oni divni jer boze moj vi nista nedate,a kod bake i dede sve moze...i onda tu nastaje problem i rivalstvo...tako da cuvajte sto vise mozete i vaspitavajte vasu decu po svom,ako nesto nedate to i recite po cenu i svje i rasprave jer to je vse dete i imate sva prava ovog sveta da ga vaspitavate po svom.
Nazad na vrh Ići dole
 
Koliko ostali postuju vasa pravila vaspitavanja?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Koliko vam se stavovi razlikuju?
» Koliko kilograma biste zelele da izgubite?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Mamice.info :: Deca školskog uzrasta :: Roditelji, deca i skola-
Skoči na: